Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер Чугуєва радить евакуювати дітей

Чугуїв. Ілюстративне фото: ДСНС
Чугуїв під щільними осбтрілами останні три дні.

За час війни у Чугуївській громаді загинули 27 людей, у тому числі двоє дітей.

Мер Чугуєва Галина Мінаєва радить евакуювати дітей з міста, оскільки за останні три дні окупанти посилили обстріли по різних районах міста — серед мешканців є загиблі та поранені, у тому числі діти. Про це пише "Слобідський край" з посиланням на Галину Мінаєву.

"Таких обстрілів у нас не було з початку війни. У людей не витримують нерви… Це, дійсно, жах — все, що зараз відбувається тут. Рішення про евакуацію сьогодні кожен повинен приймати сам. Але, якщо у когось є можливість побути у тихому та безпечному місці, особливо з дітками — я б поїхала, на їх місці. Аби зберегти життя та здоров'я наших дітей… Тому я наполегливо прошу, у кого є можливість, перечекати ці жахливі дні в іншому місці, зробіть це", — сказала Галина Мінаєва.

За словами Галини Мінаєвої, жителі Чугуєва, які нещодавно повернулися в місто або не виїздили взагалі, зараз залишають його.

Нагадаємо, через ранкові обстріли Чугуєва постраждали шість мешканців, у тому числі двоє дітей. За інформацією Галини Мінаєвої, поранення отримали діти віком 9 та 6 років.

"Поранено двоє діточок, поранення не серйозні, але постраждалі діти — це вже дуже страшно", — зазначила Мінаєва.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.