Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Мегабанк" визнали неплатоспроможним: що робити харків'янам

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Національний банк України визнав фінустанову неплатоспроможною.

Харків'янам доведеться шукати інший спосіб сплати комунальних послуг.

Споживачам, які сплачували за комунальні послуги через відділення "Мегабанку", потрібно шукати альтернативу. 2 червня НБУ визнав харківський банк неплатоспроможним і найближчим часом до нього буде запроваджено тимчасову адміністрацію.

Компанії, які надають харків'янам послуги, вже попереджають харків'ян про проблеми. Так, АТ "Харківміськгаз" повідомив, що з червня АТ "Мегабанк" визнано неплатоспроможною банківською установою згідно з рішенням Національного банку України №261-рш/БТ.

"Якщо ви вже оплатили послуги з розподілу природного газу через АТ "Мегабанк" і ваші гроші не були зараховані на ваш особовий рахунок до АТ "Харківміськгаз", будь ласка, зверніться до банківської установи із заявою про повернення коштів", — запропонували у АТ "Харківміськгаз" ".

Там просять оплачувати розподіл газу через інші банківські установи, що діють, або "Укрпошту".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оплата за комунальні послуги у Харкові повертається

Нагадаємо, НБУ визнав "Мегабанк" неплатоспроможним. Більшість харків'ян оплачують комунальні послуги через "Мегабанк", зокрема пункти прийому платежів працюють у метро. Раніше "Харківенергозбут" рекомендував не сплачувати рахунки за електрику через "Мегабанк", оскільки він несвоєчасно перераховує отримані від споживачів гроші. Також гроші споживачів від "Мегабанку" не отримувало Первомайське комунальне підприємство "Тепломережі".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.