Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже в 40 будинках, школах і лікарнях Харкова відключили гарячу воду

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Гарячої води немає в Київському і Шевченківському районах.

На ремонт закрили котельню по вулиці Академічна, 1 (П'ятихатки, Київський район), на ділянці тепломагістралі ТМ-41 (Шевченківський район) роботи тривають.

1 липня 39 будинках, школах, відомствах, дитячих і лікувальних установах Київського і Шевченківського районів відключили гарячу воду. Про це повідомили в комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

У Київському районі від гарячого водопостачання відключені 15 житлових будинків, три школи, сім відомств і один дитячий заклад, що обмежені вулицями Курчатова, Вальтера, Волкова, Академічною, Гацева. Відновити подачу гарячої води планують після 18.00 17 серпня.

У Шевченківському районі без гарячої води залишаються чотири житлових будинки, одна школа і вісім лікувальних установ, що обмежені вулицями Трінклера, Культури, Динамівською і Сумською. Відключення заплановано до 16:00 29 липня.

Як писав KHARKIV Today, з 30 червня до 30 липня відключили гаряче водопостачання в частині Основ'янського, Слобідського та Московського районів. Адреси можна знайти тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.