Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 400 харківських підприємців попросили державної підтримки для переїзду

Фото: vigolex.net.
Половина з підприємств уже працює на новому місці.

Харківський бізнес продовжує релокуватися в інші регіони України. Деякі підприємці роблять це самотужки, інші розраховують на державну підтримку.

За інформацією Харківської міської ради, 210 суб’єктів господарювання (143 юридичні особи та 67 фізичних осіб-підприємців) уже повністю або частково перемістили потужності до інших регіонів України за Програмою релокації підприємств.

"Станом на 25 квітня заявки для участі в державній програмі подали 387 суб’єктів господарювання Харкова, з них 271 юридична особа та 116 фізичних осіб-підприємців", - повідомили у департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку з посиланням на дані Міністерства економіки України.

Половина підприємців уже працюють на новому місці, 13 - запропонували локацію для переїзду, 17 - знаходяться на стадії переїзду та два - переїжджають самостійно. Ще 128 підприємств відмовилися від запропонованої локації та чотири вже повернулися до Харкова (підприємства легкої промисловості та металообробки, галузі стоматології).

За статистикою, найбільше підприємств із Харкова перемістилися до Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Нагадаємо, урядова програма передбачає державну допомогу в підборі площ для розміщення виробництва; перевезенні та розселенні персоналу; доборі працівників у місцях дислокації після переїзду.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.