Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 30 мешканців громади на Харківщині подали заявки на евакуацію

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Через постійні обстріли Куп'янщини страждають люди.

Російські окупанти продовжують обстрілювати Куп'янську громаду Харківської області.

Через складну ситуацію у Куп'янській громаді була оголошена евакуація. Станом на 29 листопада бажання евакуюватися виявили 28 людей. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Нами було прийнято рішення по Куп'янській громаді — проводити і надалі евакуацію, оскільки там ситуація складна, постійні обстріли, внаслідок яких страждає наше цивільне населення. У нас наразі уже 28 людей подали заявку на евакуацію. Вони найближчим часом будуть евакуйовані", — сказав Синєгубов.

Голова ХОВА зазначив, що російські окупанти постійно ведуть обстріли по об'єктах критичної інфраструктури, які на Харківщині намагаються відновити.

"Місто Куп'янськ, місто Вовчанськ у нас під постійними обстрілами. Руйнуються і надалі об'єкти критичної інфраструктури. Нещодавно ми відкрили відділення Пенсійного фонду, де люди б мали отримувати пенсії та відповідні нарахування, вона днями було зруйноване. Зараз ми шукаємо інше приміщення, щоб відновити надання даної послуги. Це у нас відбувається постійно. З одного боку ми намагаємося якнайшвидше відновити електропостачання в тому чи іншому населеному пункті, наприклад, у Липцях. Однак щодня ми маємо там обстріли", — пояснив Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, 28 листопада Куп'янська міська військова адміністрація опублікувала повідомлення про можливість евакуюватися для жителів Куп'янської громади. Мешканцям нададуть безоплатний прихисток, гуманітарну допомогу, харчування та медичну допомогу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.