Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 1000 людей вважаються без звісти зниклими на Харківщині

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Кримінальну справу відкривають одразу після звернення до поліції.

Поліція просить жителів Харківської області просять повідомляти про зниклих родичів та знайомих.

За час війни поліція розшукала 408 цивільних людей із Харківської області: 363 людини живі та 45 людей загиблі. Майже 1000 людей перебувають у розшуку зараз. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко.

"На теперішній час поліція здійснює розшук 951 особи. Це і жінки, чолові, діти. На щастя, значна кількість із цих людей просто виїхали, змінили місце мешкання. Кожного дня реєструємо факти безвісти зниклих осіб. Користуючись нагодою, якщо у людей є відомості щодо зниклих родичів, дітей, чоловіків, можете звертатися до Національної поліції, будемо надавати будь-яку допомогу в розшуку цих осіб", — сказав Тимошко.

Як розповів Володимир Тимошко, зараз поліцейські одразу вносять відомості про зниклих безвісти, коли людина звертається до поліції навіть телефоном.

"Якщо людина заявила, що у неї немає зв'язку з кимось із знайомих, вноситься провадження кримінальне відразу. Тому одразу багато встановлюється місцезнаходження осіб, на щастя. Однак є багато випадків установлено, що встановлюємо, що ці люди загиблі", — сказав Тимошко.

Як писав KHARKIV Today, на звільнених територіях шукають тіла українських військовослужбовців і цивільних мешканців. Пошуком тіл загиблих на звільнених від російської окупації землях, зокрема на півночі Харківщини, займаються українські захисники. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.