Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 1000 авіабомб скинули окупанти на Харківщину за 2024 рік

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
За минулу добу завдали три авіаудари.

Останнім часом у регіоні фіксують зменшення кількості авіаційних обстрілів.

Із початку поточного року російські військові обстріляли Харківську область 2740 разів. Зокрема, на населені пункти регіону скинули 950 керованих авіаційних бомб і запустили 346 ракет. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

У національному телемарафоні Синєгубов розповів, що кількість ворожих обстрілів керованими авіабомбами по Харківщині зменшилася. За останню добу таких зафіксували три, тоді як раніше їх було 30-60.

"Ворог продовжує атакувати наші населені пункти, які знаходяться безпосередньо і на лінії зіткнення, і на кордоні з Російською Федерацією. Це і північ нашої території. Знову вночі були удари по Богодухівському, Харківському районах, це північ нашої території. Звичайно, активні фази по Липецькому напрямку і по Вовчанському. Ми фіксуємо значне зменшення ударів саме керованими авіабомбами. І якщо раніше за добу ми фіксували від 30 до 60 таких ударів, то сьогодні за добу було лише три таких ударів", — сказав Синєгубов.

Проте на Куп'янському напрямку окупанти активно продовжують атаки на позиції ЗСУ та населені пункти. Останнім часом вони зруйнували декілька переправ.

"І ворог б'є уже не лише керованими авіабомбами чи намагається зруйнувати артилерією, а випускає вже прямо туди ракети. Тому для нього цей напрямок залишається пріоритетним, і навіть ми фіксуємо по цьому напрямку більше бойових зіткнень, аніж на півночі нашої території", — розповів начальник ХОВА.

Як писав KHARKIV Today, на Харківському напрямку ворог міняє особовий склад, деякі окупанти відмовляються виконувати накази.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.