Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мати дизайнерки не хоче бути депутатом Харківської облради

Фото: Instagram/Нина Сильченко  
Ніна Сільченко стала депутатом уже після виборів.

Ніна Сільченко зайняла місце Вікторії Белявцевої за списком партії Світличної.

До виконавчого апарату Харківської обласної ради надійшла заява від депутата обласної ради Ніни Сільченко від партії "Блок Світличної "Разом" про складання депутатських повноважень. Заяву розглянули та підготовили до розгляду на сесії обласної ради відповідний проєкт рішення. Він опублікований на сайті Харківської облради.

"Враховуючи заяву депутата Харківської обласної ради Сільченко Ніни Василівни про складення нею депутатських повноважень, відповідно до пункту 2 частини другої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", пункту 10 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" підготовлено для розгляду на сесії обласної ради проєкт рішення обласної ради "Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання Сільченко Н.В.", яким пропонується достроково припинити повноваження депутата Харківської обласної ради VІІІ скликання Сільченко Ніни Василівни, обраної депутатом обласної ради за виборчим списком політичної партії "Блок Світличної "Разом", — сказано у пояснювальній записці.

Як тільки депутати проголосують за припинення повноважень Сільченко, проєкт рішення направлять до Харківської обласної територіальної виборчої комісії, оскільки потрібно буде знайти їй заміну.

Нагадаємо, Ніна Сільченко брала участь у місцевих виборах 2020 року від партії "Блок Світличної "Разом" та хотіла обратися до Харківської обласної ради, однак не пройшла. Вона стала депутаткою облради 21 грудня 2021 року, коли на сесії ухвалили рішення про виключення із фракції "Блок Світличної "Разом" Вікторії Белявцевої, керівниці апарату Олега Синєгубова.

Ніні Сільченко 66 років. Вона очолювала фірму "Міськкоопторг". Дочка Ніни Сільченко, Катерина Сільченко — дизайнерка і засновниця бренду the COAT by Katya Silchenko.

Раніше Харківська обласна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутатів — Олександра Ткаченка, Олега Гуревича, Карини Кірієнко від "Блока Кернеса — Успішний Харків", а також Валерія Власова, Богдана Мальованого та Микити Шенцева від "Опозиційної платформи — За життя".

Як писав KHARKIV Today, сесія Харківської обласної ради відбудеться у п'ятницю 12 травня. У порядку денному буде 39 питань.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.