Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Люди з деокупованої Харківщини потребують продуктів, буржуйок та будматеріалів

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
В Офісі президента говорять, що необхідність у такій допомозі є постійно.

За словами Кирила Тимошенка, йдеться про тисячі продуктових наборів та тонни будівельних матеріалів. 

До звільнених міст, селищ та сіл Харківщини повертається життя. Мешканцям деокупованих населених пунктів потрібна допомога. Про це 26 жовтня повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.  

"У повернених населених пунктах Харківщини відновили роботу 15 відділень поліції, запрацювали три Центри надання адміністративних послуг. Роботу налагоджено в 100 фельдшерських пунктах, також уже працюють 49 відділень "Укрпошти". У 237 населених пунктах відновлено газопостачання, у 260 населених пунктах знову є електропостачання,  у 427 — відновлено водопостачання. У 160 населених пунктах зʼявився мобільний зв’язок. Відновлювальні роботи за всіма цими напрямками тривають", — розповів він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям звільненого міста Харківщини привезли пенсії

Скрін: Відео
Скрін: Відео

За словами Тимошенка, відновлене автомобільне сполучення з містами Ізюм, Балаклія, Купʼянськ, селищами Великий Бурлук, Шевченкове, Дворічна та селами Вільхуватка, Вільхівка, Кіндрашівка та Курилівка. Також запрацював автобусний маршрут сполученням Харків — Шевченкове — Купʼянськ.

"Через нескінченні обстріли зберігається потреба в низці речей для забезпечення населення деокупованих територій. Це — тисячі продуктових наборів, гігієнічних товарів, буржуйки, генератори, сонячні панелі, бензин. А також тонни будівельних матеріалів: цвяхи, саморізи, OSB-плити і таке інше. Це ті речі, якими жителі забезпечуються з боку влади, але необхідність в них існує постійно", — пояснив заступник голови Офісу президента. 

Нагадаємо, у частині Вовчанської громади немає газу. Мешканців населених пунктів, у яких немає можливості опалювати оселі за допомогою альтернативних джерел, можуть евакуювати. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.