Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ліцей із центру Бахмута евакуювався на Харківщину

Фото: соцмережі.
Доля головного корпусу у центрі міста невідома.

Бахмутський аграрний ліцей розпочав новий навчальний рік в евакуації, у Савинцях Харківської області.

Вимушена евакуація навчального закладу відбулася наприкінці лютого 2023 року. На той час будівля ліцею, яку тільки-но відремонтували перед початком повномасштабної війни, ще була ціла, але пошкоджена. Студенти і викладачі виїжджали самостійно, під обстрілами. Матеріально-технічну базу вивезти не вдалося. За словами заступника директора ліцею, інструкцій щодо евакуації від освітнього департаменту не було, а забирати щось без офіційних документів не можна.

Спочатку викладачі приїхали до Харкова і сподівалися, що тут знайдуть приміщення для навчання їхніх студентів за профілем, адже місто завжди було студентської столицею. На жаль, цього не сталося. Допомогу запропонувала деокупована восени 2022 року Савинська громада (неподалік Балаклії).

"Нас радушно прийняли у Савинцях. Ми профільний специфічний навчальний заклад, нам необхідна база. Адже не може тракторист вчитися без трактора. Нам запропонували приміщення Петрівського навчального закладу. Більша частина наших студентів і викладачів у Харківській області. Поки навчання онлайн, нам треба придумати, як організувати навчання, коли повернемось до офлайну", - розказав KHARKIV Today заступник директора Сергій Михайлович.

У ліцеї за час повномасштабної війни забрали документи близько десяти студентів. Цього року вдалося набрати 90 першокурсників (менше, аніж у Бахмуті, але більше не дозволили). У навчальному закладі вчать трактористів, водіїв, слюсарів, кухарів, перукарів.

Що з будівлею ліцею у центрі Бахмута, невідомо.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.