Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 червня, 2021 - 12:05

Ліки з Харківської області постачали бойовикам

Фото: Офис генпрокурора
Товар поставляли в "ДНР".

У зловмисників вилучили товару на 2,7 мільйона гривень і автомобіль.

Правоохоронці викрили незаконну схему поставок ліків з Харківської і Дніпропетровської області в "ДНР". Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Слідчі встановили, що зловмисники поставляли товар в "ДНР" протягом 2021 року. У документації звітували про постачання в Азербайджан і Грузію.

"В митні документи вносилися недостовірні дані про нібито експорт товарів в республіки Азербайджан і Грузія транзитом через територію Російської Федерації, хоча фактично поставлялися на тимчасово окуповані території Донецької області", — зазначили в Офісі генпрокурора.

Під час обшуків вилучили близько тонни лікарських засобів на 1,9 мільйона гривень, 18 тонн косметичних виробів — на 800 тисяч гривень, документи на товар, під час спроби перевезти товар зупинили і вилучили машину.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківської області заробляли на "лівій" гуманітарній допомозі.

Співробітники Служби безпеки України викрили масштабну схему ухилення від сплати податків і митних платежів до держбюджету України, яку організували мешканці Харківської та Рівненської областей. Щомісяця держава недоотримувала митних платежів на десятки мільйонів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.