Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарню, у якій лікують хворих на коронавірус, взяли під охорону

Фото: notadoc.info
Поліція повинна убезпечити пацієнтів і медперсонал.

У інфекційному відділенні лікарні у Ківшарівці (Куп'янський район) молодий хлопець розбив вікно у приймальному відділенні і продовжив трощити все всередині.

На ранок 19 жовтня у цьому відділенні зайняті всі 211 ліжок для пацієнтів з коронавірусом — реанімаційні, зі стаціонарним киснем і концентраторами. Про це у відеозверненні повідомив директор "Куп'янського територіального медичного об'єднання" Євген Синько.

"У нас завжди є у резерві кілька ліжок для госпіталізації хворих Куп'янська та Куп'янського району", — уточнив він.

У вихідні довелося потурбуватися не тільки про здоров'я пацієнтів медзакладу, а й про безпеку. Тому у стаціонарі чергуватимуть поліцейські.

"Чотири дні тому молодий чоловік займався не зовсім правильними речами — розбив вікна у приймальному відділенні ковідного госпіталю, перевернув меблі, зіпсував обладнання, поваляв кисневі балони. Ми звернулися із заявою до відділення поліції. Є на сьогоднішній день домовленість з начальником поліції і з сьогоднішнього дня у нас буде відбуватися чергування патрульної поліції біля ковідного стаціонару. Щоб забезпечити порядок і безпеку пацієнтів, які знаходяться, звертаються за медичною допомогою і, безпосередньо медичного персоналу, який працює у інфекційному відділенні ", — розповів директор "Куп'янського територіального медичного об'єднання".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центри вакцинації змінили графік роботи

Євген Синько попросив місцевих жителів з розумінням і повагою ставитися до медиків, які працюють в інфекційному відділенні у селищі Ківшарівка. Охочих надавати медичну допомогу хворим на коронавірус пообіцяли взяти на роботу. Зараз лікарня працює у звичному режимі.

"Там дійсно на сьогоднішній день не вистачає медпрацівників і ми ставимо завдання сформувати бригади для надання медичної допомоги і стаціонарним хворим, і хворим у приймальному відділенні, які її потребують. Я оголошую загальну мобілізацію медичних працівників у Куп'янському районі. Кожен, хто хоче надавати медичну допомогу і хоче бути корисним, буде працевлаштований у ковідне відділення", — повідомив директор "Куп'янського територіального медичного об'єднання".

Раніше на сторінці медичного об'єднання у Facebook писали, що у госпіталь потрібні лікарі, медсестри та молодші медсестри. Звертатися просять за адресою: Куп'янськ, вулиця Лікарняна, 2.

Нагадаємо, 9 жовтня у Харкові шукали вибухівку у ковідних лікарнях. Повідомлення про замінування виявилося неправдивим.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.