Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарі Харківської області не отримують гроші за лікування хворих на коронавірус

Фото: ХОГА
Медикам Лозової заборгували більше чотирьох мільйонів гривень.

Національна служба здоров'я України не перерахувала гроші співробітникам "ковідного" відділення за квітень.

У квітні 2021 року лікарі і медсестри Лозівського територіального медичного об'єднання вилікували від коронавірусу 414 чоловік. Це були жителі Лозівського, Близнюківського районів і Харкова. У найважчі дні у відділенні одночасно перебували до 100 хворих. НСЗУ повинна була ще у травні перерахувати гроші за роботу і частково — за ліки, але на 1 червня грошей немає.

"Лікарі сподіваються, чекають. Найбільше ми боїмося, що нам доведеться закрити відділення для лікування хворих на коронавірус. Такого допустити не можна", — повідомив KHARKIV Today заступник міського голови Лозової Ашот Керопов.

За словами чиновників, проблеми з виплатами виникли через зміну керівника територіального медичного об'єднання. Ще 22 березня об'єднання подало пропозицію про новий договір з НСЗУ на квітень-травень, а попередній закінчувався 31 березня. 29 квітня отримали новий документ, але за кілька днів до цього змінився керівник, тому довелося вносити правки. Остаточний варіант договору від НСЗУ прийшов 22 травня, але у ньому не було графи "квітень".

Переговори з НСЗУ чиновники ведуть, вже написали листа міністру охорони здоров'я Віктору Ляшку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.