Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Квартира і шекелі. На двох харківських нардепів порушили кримінальні справи

На фото — Александр Куницкий
Офіс генпрокурора вніс інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Кримінальні провадження відкриті через недостовірне декларування. Олександр Куницький забув вказати у декларації кредит у шекелях на покупку квартири в Ізраїлі, Микола Кириченко приховав нерухомість на 1,3 мільйона гривень.

Офіс Генерального прокурора України відкрив кримінальне провадження щодо двох харківських народних депутатів Олександра Куницького і Миколи Кириченка, а також нардепа з Житомира Михайла Забродського за фактом недостовірного декларування (ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України). Про це пише "Слово і діло" з посиланням на відповідь Національного агентства з питань запобігання корупції.

"За наявною у НАЗК інформацією, що надійшла від Офісу генпрокурора, за результатами розгляду обґрунтованих висновків та матеріалів повних перевірок декларацій, поданих народними депутатами Олександром Куницьким, Миколою Кириченком та Михайлом Забродським, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікації кримінального правопорушення за ч.1 ст.366-2 Кримінального кодексу України (недостовірне декларування)", — сказано у відповіді НАЗК.

нардеп
Микола Кириченко. Фото: Микола Кириченко / Facebook

Про відкриття кримінального провадження щодо ще одного харківського нардепа — Анни Колісник за результатами повної перевірки її декларації за 2020 рік у НАЗК не відповіли, пославшись на те, що не є розпорядником цієї інформації.

Зазначимо, раніше НАЗК виявило порушення у декларації нардепа Миколи Кириченка на 1,3 мільйона гривень (порушення стосуються нерухомості), декларації Олександра Куницького — на 2,3 мільйона гривень (не вказав фінансове зобов'язання — кредит на квартиру в Ізраїлі у розмірі 303 тисячі шекелів), Михайла Забродського — на 1,54 мільйона гривень ( не вказав будинок в оренді). Як зазначали у НАЗК, за недостовірне декларування нардепам загрожує стягнення необґрунтованих активів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.