Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Конкурс на кращий дизайн картки харків'янина завершується: що пропонують жителі

Фото: Никита Лысенко
Карта харьковчанина
Заявки приймають до 30 червня

Ідеї макету картки харків'янина запропонували сім чоловік.

Завершується конкурс на кращий дизайн картки харків'янина. Після цього жителям Харкова представлять макет, який набрав найбільшу кількість голосів. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Голосування проходить на сайті "Портал харків'янина". На сьогоднішній день варіанти макетів картки харків'янина подали сім чоловік: Аліна Дмитрієва, Вікторія Дорошенко, Валерія Гончаренка, Дар'я Ахмадуліна, Денис Колосков, Ярослав Дубінін і Дмитро Сухомлин. Деякі учасники конкурсу пропонують по кілька варіантів картки.

Наприклад, Ярослав Дубінін картки харків'янина по цільовій групі розділив з допомогою кольорів. Загальна картка виконана в зеленому кольорі, шкільна — в рожевому, студентська — блакитному, пільгова — фіолетовому, пенсійна представлена ​​в бірюзовому відтінку, комунальна — в помаранчевому. Крім того, на кожну картку нанесені значки, що позначають приналежність до тієї чи іншої цільової групи: на загальній можна знайти фірмовий жест п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса — victory hand, на шкільній — м'яч і палітру. Пенсійна картка у автора належить Шварценеггеру Арнольду Васильовичу.

карта
Ідея картки Ярослава Дубініна. Фото: Портал харків'янина

Денис Колосков і Дмитро Сухомлин зобразили на картках харків'янина пам'ятки міста. Це - пам'ятник закоханим, сквер "Стрілка", церква і парк Горького. Дарина Ахмадуліна свою ідею представила гаслом: "Харків - у моєму серці!". Макети можна подивитися нижче.

У той же час проходить онлайн-опитування по "Картці Харків'янина". У жителів міста запитують, як вони ставляться до ініціативи Ігоря Терехова і що пропонують зі свого боку, щоб цей сервіс був максимально зручним для харків'ян.

Онлайн-опитування можна пройти за посиланням.

UPD. Раніше завершити голосування планували 30 червня, пізніше його подовжили до 23:59 неділі 4 липня. Урочисто оголосити переможця обіцяють 5 липня.

Як писав KHARKIV Today, 9 червня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов анонсував запуск картки харків'янина. За його словами, картка дозволить заощадити сім'ям до 1000 гривень на місяць.

Уже відомо, що картка буде різних типів: для школярів 1-4 класів, 5-9 класів та 10-12 класів, студентів, співробітників комунальних підприємств, пенсіонерів, пільговиків, а також стандартна. Харків'яни зможуть отримувати послуги і товари за зниженою ціною, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.