Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комунальники розказали, який район Харкова найбільше потерпав від негоди

Фото: Харківська міськрада
Дерева й гілки падали на дроти, прибудинкові території та пішохідні зони.

Найбільше дерев вітер пошкодив у Салтівському районі.

За вихідні 28 і 29 жовтня сильний вітер повалив на прибудинкових територіях у Харкові 292 дерева та 357 гілок. Понад 1600 співробітників комунального підприємства "Харківблагоустрій" ліквідовували наслідки негоди: розпилювали дерева, подрібнювали гілки та вивозили їх. До прибирання вулиць залучили 15 тракторів і 50 мотопил. Наразі майже все вдалося прибрати, проте потрібно розчистити ще Салтівський район.

"Постраждали всі райони міста, але найбільше дерев пошкоджено у Салтівському районі, тому там роботи ще тривають. Також не припинялося прибирання листя, яке обсипалося внаслідок сильного вітру", — пояснили у "Харківблагоустрої".

Окрім цього, на дроти та пішохідні зони впало й застрягло 120 дерев і 115 великих гілок. Їх досі прибирають співробітники спеціалізованого комунального підприємства "Харківзеленбуд", прибирання вже завершують.

Нагадаємо, на ранок 30 жовтня електропостачання, яке зникло унаслідок негоди, ще не повернули 500 споживачам. Електрики немає частково у селищі Козача Лопань Дергачівської громади. Окрім цього, заявки про відключення світла отримали Богодухівський, Дергачівський, Зміївський, Золочівський і Чугуївський райони електромереж.

Як писав KHARKIV Today, через негоду у Харкові постраждали троє людей. По вулиці Гвардійців Широнінців на Салтівці упало дерево.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.