Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комунальники ходять по квартирах і перевіряють температуру батарей

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Тепломережах вирішили не чекати звернень від жителів квартир, де батареї заповітрені.

Співробітники Тепломереж вперше роблять адресний обхід житлових будинків.

Мета — оперативно виявляти квартири і цілі стояки у під'їздах, де з якихось причин тепло не подається. Для цього були залучені інженерно-технічні працівники підприємства.

"Ми організували обхід кожного будинку на предмет наявності тепла у квартирах. Люди здивовані цим, тому що вперше таке. Крім того, що включили, важливо знати: а чи дійшло. Це адрес-контроль", — повідомив технічний директор КП "Харківські тепломережі" Євген Кауркін.

Поквартирні обходи відбуватимуться у кожному районі до тих пір, поки всі будинки підключать до теплоносія. За словами Кауркіна, вже до кінця тижня велика частина міста буде з теплом. До ранку 18 жовтня тепло подали у 57% житлових будинків Харкова, всі об'єкти соціальної сфери зігріли. Можуть бути локальні проблеми, пов'язані зі збільшенням тиску.

Співробітники  Тепломереж кажуть, що часто причиною відсутності тепла у квартирах бувають заповітрені системи. Особливо це характерно для триповерхових і п'ятиповерхових будинків. На місці цю проблему вдається швидко вирішити: жителям останніх поверхів просто потрібно розповітрити стояк. 

Як повідомляв KHARKIV Today, до 28 жовтня у Харкові не повинно залишитись  будинків з холодними батареями.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.