Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Компанія Ахметова буде постачати кисень до харківських лікарень

Фото: "Запорожсталь"
Запорізький металургійний комбінат підстрахує місто на час ремонту на заводі у Дніпрі.

З комбінатом уклали договір дарування.

Постачати кисень до опорних лікарень Харкова для лікування пацієнтів з коронавірусом буде запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь". Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на заступницю харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлану Горбунову-Рубан.

"ПАТ "Запоріжсталь" на умовах дарування надаватиме Харкову необхідну кількість тонн кисню на добу", — сказано у повідомленні.

Відзначимо, на сайті металургійного комбінату "Запоріжсталь" зазначено, що він виробляє, зокрема,  медичний кисень — з тих пір, як отримав відповідну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України. Кисень "Запоріжсталь" поставляє до лікарень Запорізької, Миколаївської, Вінницької та Хмельницької областей.

"З моменту отримання ліцензії на виробництво кисню як лікарського засобу до нас звертаються медустанови багатьох областей України з проханням виділити кисень. Ми вже налагодили системне постачання до лікарень Запоріжжя, 40 тонн кисню відправили у Хмельницьку область. На даний момент опрацьовуємо постачання у Синельникове, Південноукраїнськ ( Миколаївська область) і Вінницю", — розповідав у квітні 2021 року генеральний директор" Запоріжсталі "Олександр Мироненко.

Водночас у Харкові продовжують обладнувати додаткові кисневі точки. Зокрема, у міській лікарні №8 планують зробити 60 точок з централізованим киснем. Роботи стартували сьогодні, 19 жовтня, на третьому поверсі (тут знаходиться реанімація). Додають точки і у 18-й лікарні, проте їх кількість не уточнюється.

На сьогоднішній день у лікарнях Харкова є 1540 ліжок для хворих на коронавірус, 719 кисневих точок і 1088 концентраторів.

Як писав KHARKIV Today, завод, який постачав кисень до лікарень Харкова, зупинився на ремонт.

Завод компанії Elme Messer Gaas у Дніпрі, який виробляє скраплений медичний кисень і постачає його, зокрема, до лікарень Харківської області, 18 жовтня закрився на ремонт. Причиною закриття став позаплановий ремонт терміном на десять днів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.