Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишнього регіонала знову хочуть зробити почесним громадянином Харківської області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У переліку на присвоєння звання залишилося шестеро людей.

На черговій сесії Харківської обласної ради хочуть присвоїти звання почесного громадянина Харківської області шістьом кандидатам.

Про це стало відомо з відповідного проєкту рішень, опублікованому на сайті Харківської облради. Перелік кандидатів дещо скоротився і змінився.

Тепер почесними громадянами Харківської області планують зробити:

1. Олександра Волобуєва, начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, генерал-майора служби цивільного захисту;

2. Раїсу Єремейчук, начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області, кандидата економічних наук, почесного працівника Державної казначейської служби України, заслуженого економіста України;

3. Віктора Забашту, директора комунального некомерційного підприємства Харківської облради "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", доктора філософії;

4. Олега Каратуманова, депутата Харківської обласної ради V, VI, VII та VIII скликань. У 2006, 2010 роках обирався від "Партії регіонів", у 2015 - від Опоблоку, у 2020 - від Блоку Кернеса.  

5. Олександра Пивоварова, радника генерального директора акціонерного товариства "Українські енергетичні машини", начальника управління Служби безпеки України в Харківській області (2014-2016 роки), почесного члена Харківського осередку Асоціації ветеранів спецпідрозділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, генерал-майора;

6. Миколу Уманця, виконавчого директора регіональної філії "Південна залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця", кандидата технічних наук, заслуженого працівника транспорту України, почесного залізничника.

У новому списку кандидатів немає імен начальника Харківського гарнізону Сергія Мельника та першого заступника голови ХОВА Олександра Скакуна (вони відмовилися, про що повідомили раніше).

"У даний час активної фази російської військової агресії проти України, акцент при прийнятті рішень щодо нагороджень треба робити на особистості військових, які вже своїми діями довели вірну службу Україні та Харківщині", — пояснив Скакун.

Звання "Почесний громадянин Харківської області присвоюється для "вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Харківської області та піднесення її авторитету на державному й міжнародному рівнях".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал, полковник і рятівник стали почесними громадянами Харкова

Зазначимо, проєкт рішення щодо присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області" був опублікований ще у жовтні 2022 року. Потім питання хотіли винести на сесію на початку грудня, однак вона двічі не відбувалася. Тоді в порядку денному були питання про перейменування театру Пушкіна (зараз — Харківський академічний драматичний театр) та присвоєння звання почесного громадянина Харківської області колишньому регіоналу Каратуманову.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.