Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній російський військовий вступив до харківської тероборони

Скрин: ГБР
Держбюро розслідувань перевіряє всіх колишніх військових РФ.

З 2014 року колишній російський військовий живе в Україні, а у лютому 2022 року він став на захист Харкова.

Колишній російський військовослужбовець сухопутних військ називає війну РФ геноцидом українського народу. Відповідне відео опублікувало Державне бюро розслідувань.

"Я — громадянин Росії, колишній військовослужбовець. На даний момент вступив до тероборони міста Харкова. У 2014 році через події у Донецьку я перейшов на бік України. На даний момент це не спецоперація, це геноцид українського народу. Тому я не хочу мати належність до Росії, до якогось прапора. Хочу спалити свій паспорт. Слава Україні", — сказав колишній військовий.

Зазначимо, співробітники Держбюро розслідувань встановлюють місцеперебування всіх громадян, які потенційно можуть загрожувати національній безпеці. Вони перевіряють інформацію про їхню діяльність, особливо це стосується колишніх російських військових.

Як писав KHARKIV Today, російські гвардійці 2-ї Таманської мотострілецької дивізії (Калінінець, Московська область), які потрапили у полон української армії біля міста Ізюм у Харківській області, заявили, що розчаровані російською армією

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.