Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли з'явиться газ у будинку в центрі Харкова, куди влучила російська ракета

Фото: "Харківміськгаз"
У двох зруйнованих під'їздах перекрили газ.

Через ракетний обстріл у чотириповерховому будинку по вулиці Мироносицькій пошкоджена внутрішньобудинкова система газопостачання.

Співробітники компанії "Харківміськгаз" перекрили газопостачання. Відновити газопостачання там, де це можливо, зможуть після ремонтно-відновлювальних робіт, повідомили у "Харківміськгазі".

"Фахівці АТ "Харківміськгаз" перебувають на місці та обстежують внутрішньобудинкову систему газопостачання. Газопостачання у двох зруйнованих під'їздах було припинено механічним чином. Після проведення ремонтно-відновлювальних робіт та надання актів про придатність димових та вентиляційних каналів пуск газу буде здійснюватися з дотриманням правил безпеки до осель, де це технічно можливо", — розповіли у компанії.

газ
Фото: "Харківміськгаз"

Як писав KHARKIV Today, близько 23:00 29 січня російські окупанти запустили по Харкову ракету С-300. Ракета влучила у чотириповерховий житловий будинок у центрі міста (Київський район). Загинула 85-річна жінка, постраждали троє людей.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що проживати у цьому будинку не можна. Найближчим часом проведуть експертизу стану будівлі та ухвалять рішення щодо можливості її відновлення або знесення. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.