Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли мостом на Об'їзній дозволять проїзд (відео)

Фото: САД в Харьковской области
На Пісочинському шляхопроводі провели випробування.

Міст біля авторинку "Лоск" після ремонту відкриють до свят.

З 14:00 п'ятниці 20 серпня проїхати Пісочинським шляхопроводом можна буде без обмежень. Про це повідомили у Службі автодоріг у Харківській області.

"Рух на мосту у Пісочині буде відкрито до свят — Дня міста Харкова та Дня Незалежності України, як і обіцяли облдержадміністрація та Служба автомобільних доріг у Харківській області. 19 серпня на шляхопроводі провели випробування", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам.

За словами начальника Служби автодоріг у Харківській області Андрія Алексєєва, після проведеного ремонту рух через шляхопровід буде без обмежень.

"Ми плануємо ввести в експлуатацію Пісочинський шляхопровід. Він відкриється для всіх категорій транспортних засобів, що рухаються  дорогами загального користування", — зазначив Андрій Алексєєв.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Що відбувається з мостом на Об'їзній перед відкриттям

Нагадаємо, Пісочинський шляхопровід закритий на капітальний ремонт з початку травня. До цього міст ремонтували у 2019 році, після того як він обвалився. З 25 серпня 2019 року до 22 грудня 2019 року Пісочинським шляхопроводом не можна було проїхати. Після ремонту у 2019 році на мосту дозволили пересуватися транспорту загальною масою до 20 тонн.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.