Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що відбувається на перекритому мосту на Об'їзній

Фото: САД в Харьковской области
Пустити транспорт обіцяють наприкінці серпня.

На Пісочинському шляхопроводі демонтують мостове полотно.

Станом на п'ятницю 7 травня на Пісочинському шляхопроводі біля авторинку "Лоск" демонтували асфальтобетонне покриття, перила, бар'єрні огорожі та тротуарні блоки. Дорожники влаштували зміцнення конуса з боку селища Високий. Вони працюють над демонтажем мостового полотна. Виконання робіт становить 6%. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

За словами головного дорожника регіону Андрія Алексєєва, відкрити рух через міст хочуть наприкінці серпня, паралельно будуть вести роботи.

"Ми плануємо запустити рух через Пісочинський шляхопровід до Дня Незалежності. Тому що є роботи, які ми можемо виконувати і під час руху транспорту. Відкрити його повністю плануємо восени", — розповів голова Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД в Харківській області

Дорожники нагадали, на час капітального ремонту Пісочинський шляхопровід закритий для руху транспорту і пішоходів. Транзитний проїзд транспорту проходить по дорогах М-29 Харків — Перещепине, М-18 Харків — Сімферополь — Ялта і М-03 Київ — Харків — Довжанський. Інформацію про зняття заборони і відновлення проїзду через міст обіцяють надати пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків на п'ять місяців закрили для проїзду фур

Схема: САД в Харьковской области
Схема:  САД в Харківській області

Нагадаємо, 3 травня Пісочинський шляхопровід закрили на капітальний ремонт. Водіїв просять звертати увагу на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.