Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишню дружину Олександра Бакумова покликали заміж

Фото: Instagram / Александр  Бакумов
Олександр і Каріна Бакумови були одружені сім років.

Майже через рік після того, як Каріна Бакумова розлучилася з чоловіком — нардепом Олександром Бакумовим ("Слуга Народу"), її знову покликали заміж.

На початку квітня донька депутата Харківської облради Володимира Скоробагача і ексдружина "слуги народу" Олександра Бакумова — Каріна Бакумова поділилася в Instagram Stories, що знову готова вступити в шлюб. Вона показала своїм підписникам, що подала заяву на реєстрацію шлюбу з новим обранцем.

21 березня Каріні Бакумовій зробили пропозицію руки і серця. У Instagram вона опублікувала фото обручки на безіменному пальці правої руки і підписала знімок: "I said yes".

Фото: Instagram / Карина Бакумова
Фото: Instagram / Каріна Бакумова

У соцмережі колишня дружина "слуги народу" часто публікує фото з новим обранцем, публікації підписує цитатами про любов.

"Весна заключается не только в марте, апреле, мае, но гораздо больше в тех, кто нас окружает, кто нас обнимает, целует и главное, насколько вкусны эти поцелуи"", — залишила Каріна Бакумова таку цитату письменника Ріната Валіулліна під одним зі знімків.

Карина Бакумова с новым избранником. Фото: Instagram / Карина Бакумова
Каріна Бакумова с новим обранцем. Фото: Instagram / Каріна Бакумова

З коханим Каріна Бакумова ходить на фотосесії і їздить на відпочинок.

Фото: Instagram / Карина Бакумова
Каріна Бакумова з новим обранцем.Фото: Instagram / Каріна Бакумова

У листопаді минулого року дочка Володимира Скоробагача, відповідаючи на питання підписників про коханого, називала його ідеальним чоловіком.

"Це доля, напевно. Мені дуже пощастило. Мене дуже вразило його виховання, він дуже інтелігентний, вихований, дуже турботливий, уважний, розумний, щедрий, веселий, красивий і упадає всією душею за дітьми, загалом — просто мрія", — писала Каріна Бакумова.

   

Карина Бакумова с новым избранником. Фото: Instagram / Карина Бакумова
Каріна Бакумова з новим обранцем. Фото: Instagram / Каріна Бакумова

Нагадаємо, в кінці жовтня минулого року Каріна Бакумова повідомила, що розлучилась з чоловіком Олександром Бакумовим. Це сталося ще 1 червня 2020 року, саме в сьому річницю їхнього весілля.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.