Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 квітня, 2021 - 07:40

Колишня дружина "слуги народу" вийшла заміж за співробітника "Харківводоканалу"

Фото: Instagram / Карина Бакумова
Це другий шлюб у Карини Бакумової і її обранця.

Для шлюбної церемонії дочка депутата Харківської облради Володимира Скоробагача Карина Бакумова знову вибрала гольф-клуб.

21 квітня колишня дружина харківського нардепа Олександра Бакумова (фракція "Слуга Народу") Карина Бакумова поділилася в Instagram знімками з власного весілля з гольф-клубу. Вона вийшла заміж за 31-річного Євгена Дегтяря — заступника генерального директора КП "Харківводоканал".

Обранець Карини Бакумової був одружений на внучці ексректора Національної юридичної академії Василя Тація — судді Господарського суду Луганської області (розташований в Харкові) Олені Тацій. Євген Дегтяр розлучився з Оленою Тацій після трьох років шлюбу у вересні 2020 року.

Карина Бакумова розлучилася з Олександром Бакумовим трохи раніше. Дочка Володимира Скоробагача вийшла заміж за Олександра Бакумова 30 травня 2013 року. Пишне весілля тоді також відзначали в гольф-клубі, на святі співали Ані Лорак, "Время и Стекло" і Тіматі.

Фото: Instagram / Карина Бакумова
Фото: Instagram / Карина Бакумова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський нардеп потрапив до топ за кількістю готівки серед колег

Евгений Дегтярь и Карина Бакумова. Фото: Instagram
Євген Дегтяр і Карина Бакумова. Фото: Instagram 

Нагадаємо, на початку квітня Карина Бакумова подала заяву на реєстрацію шлюбу з новим обранцем. Вона часто публікувала фото з Євгеном Дегтярем в Instagram і розповідала про нього як про ідеального чоловіка.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.