Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 березня, 2021 - 11:48

Кисню може не вистачити: мер міста в Харківській області просить залишатися вдома

Жителів Первомайського просять звертатися до лікарів при перших симптомах застуди.

У Первомайському за минулі вихідні померло п'ятеро хворих коронавірусом, на кисневій підтримці в місті — 45 осіб.

30 березня до жителів звернувся голова Первомайської міської територіальної громади Микола Бакшеєв, оскільки ситуація з захворюванням різко погіршується.

"Тільки за минулі вихідні у нас зафіксовано п'ять смертей від захворювання. На кисневій підтримці зараз знаходиться 45 чоловік — це ті люди, які не можуть самостійно дихати і потребують інтенсивної кисневої підтримки. Реанімаційне відділення зараз перевантажене, на шість планових ліжок кількість госпіталізованих сягає до десяти чоловік. Також в лікарні за добу використовується вже 60 балонів з киснем для підтримки дихання, це дуже багато. Ми не в змозі забезпечити такий потік", — пояснив він.

Микола Бакшеєв просить дотримуватися карантинних обмежень, при перших симптомах застуди звертатися до лікаря і обмежити соціальні контакти.

"Звертаюся до всіх мешканців та гостей нашого міста, будьте уважні до свого здоров'я та здоров'я ваших близьких, дотримуйтесь усіх протиепідемічних заходів, включаючи масковий режим і соціальну дистанцію, при перших симптомах ГРВІ (гострої респіраторної вірусної інфекції) звертайтеся до свого сімейного лікаря. Особливо вразливі — люди з зайвою вагою, підвищеним тиском, цукровим діабетом. Благаю вас особливо, утримуйтеся від соціальних контактів, майже щодня у нас хтось гине від цієї хвороби", — розповів голова Первомайської міської територіальної громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще три ОТГ Харківської області відправляють до "червоної" зони карантину. Одна не згодна

За словами мера, багато з тих, хто в 2020 році перехворів коронавірусом у важкій формі, зараз повертаються до лікарні з серцево-судинними ускладненнями. Микола Бакшеєв просить земляків берегти себе.

Нагадаємо, з початку пандемії в Харківській області коронавірус підтвердили у 102 898 чоловік (762 нових діагнозів за добу). Хворих з Харкова, які потребують стаціонарного кисню, везуть до лікарень в районах області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.