Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кілька тисяч цивільних на Харківщині отримали допомогу від спецпідрозділу “Kraken” та волонтерів

Фото: ГУР МО
Близько 2400 сімей забезпечили харчовими та гігієнічними наборами.

Спецпризначенці ГУР разом з волонтерами забезпечили продуктами та необхідними речами близько 4000 мешканців Харківщини.
 
Протягом цієї весни військовослужбовці спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України “Kraken” разом із волонтерами БО БФ "Український центр безпеки та співпраці" продовжували допомагати постраждалим від війни мешканцям Харківської області.
 
"Харчовими наборами та іншими найнеобхіднішими речами забезпечили близько 2400 сімей (більше 4000 людей) із сіл Циркуни, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Докучаєвське, Хроли, Рогань, Слобожанське, Рясне, Фартушне, Цапівка, Писарівка, Шевченкове, а також із Богодухова та Харкова", — розповіли в ГУР МО.
 
Допомогу отримали 5 медичних і 5 освітніх закладів області, а також 3 гуртожитки, де мешкають внутрішньо переміщені особи. Разом з волонтерами-психологами для мешканців громад Харківщини провели 11 тренінгів. Медичним закладам передали 56 сучасних медичних ліжок та 74 матраци.
 
Усього роздали близько 1000 харчових та 700 дитячих наборів, понад 500 наборів побутової хімії та гігієни, 550 наборів доглядової косметики, та 1000 пляшок води.

Як писав KHARKIV Today, жителям Харківщини планують надавати "гуманітарку" газом. Харківщина потрапила до пілотного проєкту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.