Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто хоче до школи? На Харківщині проводять опитування щодо статусу "у зоні бойових дій"

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Для цього потрібно позбутися статусу громади, що знаходиться у зоні можливих бойових дій.

Жителям Красноградської міської громади пропонують визначитися, чи хочуть вони, аби діти повернулися до очного навчання у школах із 1 вересня.

Такий формат навчання можуть повернути за умови виходу громади із зони можливих бойових дій та наявності укриттів у закладах освіти. Як пояснила голова Красноградської об'єднаної територіальної громади Світлана Кривенко, громада навіть після втрати статусу "у зоні можливих бойових дій" може його за потреби повернути. 

"Це дасть нам можливість прийняти інвестиційні кошти для облаштування шкіл захисними спорудами, і наші діти зможуть повернутися за шкільні парти.  Вихід із зони можливих бойових дій не є безповоротним, і у разі виникнення реальної загрози небезпеки ми зможемо повернути статус території "зони можливих бойових дій", — пояснила Світлана Кривенко.

Опитування серед жителів Красноградської міської громади проводили до 5 червня у гугл-форматі. Результати опитування поки не опубліковані.

Як писав KHARKIV Today, мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що з нового навчального року у харківських школах планують впровадити комбіноване навчання — коли поєднають онлайн-уроки та частково навчання за партами. За його словами, найпростіші сховища готові приблизно у ста школах.

Статус будь-якої громади визначається за поданням Харківської обласної військової адміністрації. Зараз переважна більшість громад Харківщини входить до переліку зон можливих бойових дій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.