Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комбіноване навчання. Ігор Терехов вважає, що харківські учні зможуть повернутися за парти

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Діти не ходять у школи з 24 лютого 2022 року.

З нового навчального року у харківських школах планують впровадити комбіноване навчання.

Це означає поєднання онлайн-уроків і частково — навчання за партами. Яким чином це будуть впроваджувати у місті, поки що невідомо. Про плани на початок нового навчального розповів Харківський міський голова напередодні дня останнього дзвоника.

"Я хочу, щоб 1 вересня наші діти почали навчання у комбінованому режимі, особливо першокласники. Це дуже важливо, бо вони повинні навчитися писати, читати, а онлайн це зробити неможливо. Крім того, вони мають бути соціалізовані. Тому зараз робимо все, щоб були укриття чи бомбосховища, виділяємо кошти, щоб наші діти могли комбіновано вчитися. Так, це будуть не всі школи, але я дуже хочу, щоб ми почали так", — цитує слова Ігоря Терехова офіційний сайт міськради.

Чимало батьків звертаються з проханням відновити офлайн-навчання, тому у школах облаштовують укриття. За інформацією Терехова, найпростіші сховища готові приблизно у ста школах. Приміщення всіх укриттів облаштовують за найвищими стандартами: обладнують вентиляцією, туалетними кімнатами.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці квітня у різних школах по багатьох районах класні керівники почали проводити опитування щодо гіпотетичного повернення дітей до Харкова. Звісно, не йдеться про те, що це може статися зараз, коли місто обстрілюють з російського Бєлгорода ракетами С-300. Це радше внутрішньошкільне "соціологічне дослідження", аби зрозуміти, хто з дітей може повернутися до своїх класів. Своєрідні опитувальники з'явилися як у початковій, так і в середній і старшій школах. Учителі м'яко просять батьків подумати і дати відповідь. У департаменті освіти і науки сказали: треба сформувати шкільну мережу на 2023/2024 навчальний роки, знати кількість дітей і класів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.