Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Храми ПЦУ відмінили нічні богослужіння у Харкові та області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У регіоні триває комендантська година з 23:00 до 5:00.

Головні служби проведуть уранці в неділю.

Цього року у храмах Православної церкви України, розташованих у Харківській області, нічних богослужінь не буде, оскільки в регіоні у цей час триває комендантська година. Мешканці зможуть потрапити на богослужіння вранці. Про це повідомили у Харківській єпархії ПЦУ.

"На свято Воскресіння Христового в храмах Харківської єпархії Православної Церкви України під час комендантської години не передбачається проведення нічних богослужінь. Всі головні великодні служби будуть звершуватися вранці в неділю, 16 квітня 2023 року", — розповіли у Харківській єпархії.

Харківська єпархія попередньо затвердила розклад великодніх служб у Харківській області. Зараз відомо, що служби відбудуться у:

  • чотирьох храмах Харкова (храм святого апостола і євангеліста Іоана Богослова; храм святого великомученика і цілителя Пантелеймона; храм Святого Духа; храм на честь Вишгородської (Володимирської) ікони Божої Матері);
  • чотирьох храмах Харківського району (Мерефа, Свято-Введенський храм; Дергачі, храм апостолів Петра і Павла; Циркуни, Свято-Миколаївський храм; Покотилівка, храм святого Агапіта Печерського);
  • семи храмах Богодухівського району (Ков'яги, Свято-Миколаївський монастир; Богодухів, храм Святої Трійці; Валки, храм святителя Миколая; Мурафа, храм святителя Миколая; у населених пунктах Заміське, Перекіп, Велика Губщина);
  • на центральній площі Красноградського району;
  • у Лозовій (парафія Всіх святих землі Української);
  • у Чугуївському районі (Чугуїв, Старий Салтів, Соколове (храм Успіння Богородиці), Таранівка (храм архістратига Михаїла) та Бугаївка (Свято-Миколаївський храм)).

Інформацію щодо великодніх служб у Куп'янському, Ізюмському районах, а також наближених до кордону з Росією населених пунктів на півночі Харківщини у Харківській єпархії ПЦУ не надають із міркувань безпеки.

Нагадаємо, Рада оборони Харківської області заборонила відвідувати на великодні свята 753 кладовища у регіоні через потенційну загрозу замінування.

Як писав KHARKIV Today, щодня на території Харківщини чергують понад 1000 поліцейських. На великодні свята ситуацію будуть контролювати ще 450 співробітників поліції, зокрема вибухотехніки, кінологи, слідчі та спецпризначенці. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.