Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Хоч стріляйте, не закрию". Терехов розповів, чому не зупиняє громадський транспорт у Харкові

Метро, автобуси, тролейбуси і трамваї будуть ходити навіть у "червоній" зоні карантину.

Громадський транспорт в Харкові буде працювати навіть в тому випадку, якщо місто потрапить до "червоної" карантинної зони. Про це заявив секретар міськради Ігор Терехов.

За його словами, він не планує вводити перепустки до громадського транспорту або обмежувати його рух, як це було зроблено в Києві.

"Метрополітен — хоч стріляйте, я не закрию. Автобусні маршрути, хоч стріляйте, будуть ходити. Так, соціальна дистанція, маски, дезінфектори повинні бути, за цим повинні стежити і перевізники, і поліція, і муніципалітет. Але припиняти рух транспорту, випускати перепустки, створювати колапс — я до цього не готовий. Обмеження повинні бути розумними і дружити з головою, а не викликати антагонізм і колапс", — сказав чиновник.

Починаючи з суботи, в Харкові набирає чинності так званий адаптивний карантин.

Обмежена робота закладів громадського харчування, кінотеатрів і торговельних центрів, вони повинні закритися о 20:00.

"Ми бачимо динаміку захворюваності, вона сьогодні не критична. За останні три дні є тенденція до зниження, незначна, але є. Основне спілкування людей починається у вихідні дні, коли відкриті ресторани, кінотеатри, великі майданчики. Ми прийняли рішення: магазини, бари, кафе, ресторани о 20:00 повинні бути закриті", — пояснив своє рішення Ігор Терехов.

Наступного тижня в міськраді порівняють динаміку захворюваності з нинішньої. Якщо вона буде рости, карантинні заходи посилять. Як саме, Терехов не уточнив.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.