Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ХНУ ім. Каразіна обрав нового ректора

Фото: Татьяна Кагановская / Facebook
В університеті пройшов другий тур виборів.

Різниця між кандидатами склала трохи більше 200 голосів.

З'явилися перші результати голосування у ХНУ. За попередньою інформацією, Тетяна Кагановська на шести виборчих дільницях отримала підтримку 1162 виборців, Ігор Гірка — 940. Явка склала 94%. Офіційні цифри в університеті ще не оприлюднили.

Нагадаємо, 2 червня у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна пройшов другий тур виборів ректора, де зустрілися двоє претендентів — декан юридичного факультету Тетяна Кагановська і декан фізико-технічного факультету Ігор Гірка. Для перемоги у другому турі потрібно було набрати 50% + 1 голос

Як писав KHARKIV Today, перший тур виборів у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбувся 26 травня. Виборці робили вибір між чотирма кандидатами — деканом юридичного факультету Тетяною Кагановською, деканом фізико-технічного факультету Ігорем Гіркою, деканом факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем Сергієм Шульгою і деканом фізичного факультету Русланом Вовком.

Ніхто з кандидатів не набрав 50% голосів виборців. Тетяні Кагановській віддали 991 голос, Ігорю Гірці — 710, тому оголосили другий тур.

28 травня Ігор Гірка у Facebook запропонував Тетяні Кагановській провести дебати. Наступного дня Кагановська відповіла, що готова, але з дотриманням бюрократичних норм. Проте організаційний комітет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відмовився проводити дебати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.