Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хлопець викрав пів кілометра електрокабелю для харківських тепломереж

Фото: КП "ХТМ"
Ймовірного крадія знайшли.

Електрокабель плцупив 20-річний харків'янин.

7 лютого служба безпеки комунального підприємства "Харківські теплові мережі" виявила у Слобідському районі Харкова факт крадіжки. З підвалів трьох будинків украли понад пів кілометра електричного кабелю, що живить теплові рамки. Про це повідомили на офіційній сторінці КП "Харківські тепломережі" у Facebook.

Чоловіка, який, ймовірно, причетний до крадіжки електрокабелю встановили. Ним виявився громадянин 2003 року народження. Він надав свідчення щодо скоєного.

Співробітники Слобідської філії КП "ХТМ" готують документи щодо факту крадіжки для надання правоохоронним органам, підраховують збитки та відновлюють роботу теплових рамок.

"Установлюється розмір збитків, завданих підприємству та проводяться термінові роботи з відновлення нормальної роботи обладнання теплових рамок. Причетним до злочину загрожує суворе покарання за статтею "Крадіжка скоєна під час дії воєнного стану", — зазначили у КП "Харківські тепломережі".

крадій
Фото: КП "ХТМ"
крадій
Фото: КП "ХТМ"
крадій
Фото: КП "ХТМ"

Як писав KHARKIV Today, двоє братів украли під час війни із підвального приміщення "Харківських тепломереж", де розташований тепловий модуль, запірну арматуру, кульові крани та монометри.  Збитки комунальному підприємству "ХТМ" склали 150 000 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.