Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Хартія" стане новою штурмовою бригадою "Гвардії наступу"

"Хартія". Фото: "Хартія"
Добровольчий підрозділ стане основою дев'ятої бригади.

У складі "Гвардії наступу" формується ще одна бригада.

Її основою стане добровольчий підрозділ "Хартія", заснований у Харкові на початку повномасштабної війни. Набір до дев'ятої бригади "Гвардії наступу" уже розпочатий.

"Оскільки ми побачили досить великий запит суспільства щодо того, щоб вступити до тих чи інших підрозділів "Гвардії наступу", ми продовжили можливість подати анкети. І, окрім того, зараз ми також формуємо нову бригаду, яка буде називатися "Хартія". Вона буде формуватися у складі Нацгвардії", — сказала заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

"Хартія" буде дев'ятою бригадою "Гвардії наступу" та сьомою — у Нацгвардії на чолі з підполковником Ігорем Оболенським. Аби долучитися до бригади, треба заповнити початкову анкету на сайті "Гвардії наступу", указавши громадянство, вік, освіту, спеціальність, відношення до військової служби.

Нагадаємо, бійці добровольчого підрозділу "Хартія" на чолі з командиром, бізнесменом Всеволодом Кожемяко обороняли Харківщину, захоплювали та знищували військову техніку й піхоту ворога. Підрозділ вів тривалу оборону ділянки фронту в зоні відповідальності (с. Руська Лозова та с. Стельмахівка). Це єдиний добровольчий підрозділ, який воював у Бахмуті.

Як писав KHARKIV Today, в Україні почали формування восьми штурмових бригад МВС, НГУ, ДПС, які звільнятимуть міста Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Беруть тільки вмотивованих добровольців із досвідом. У березні на Харківщині почалися навчання добровольців "Гвардії наступу". 

Наразі долучитися до "Гвардії наступу" можна у десяти центрах надання адміністративних послуг у Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.