Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Хартія" стане механізованою бригадою у складі Нацгвардії України

Фото: "Хартія".
Харківський добровольчий підрозділ мобілізується до НГУ.

Нову бригаду "Хартія" очолив підполковник НГУ Ігор Оболєнський.

Харківський добровольчий підрозділ "Хартія" мобілізується до Національної гвардії України. Підрозділ збереже назву та стане основою механізованої бригади у складі "Гвардії наступу". Командувач Нацгвардії вже підписав наказ щодо призначення командиром "Хартії" Ігоря Оболєнського. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі "Хартії".

"Я вдячний і щасливий, що в нашому воєнному житті починається новий етап, що нам довірено такий масштабний проєкт. Вірю і вже бачу, що ми зберемо дуже потужну команду професіоналів і побудуємо одну з найкращих бригад в Силах Оборони України та зможемо ще більш ефективно знищувати ворога, звільняючи українські землі і відплачуючи окупантам за наших загиблих героїв!", — зазначив командир добровольчого підрозділу "Хартія" Всеволод Кожемяко.

Мешканців Харківщини запрошують до нової механізованої бригади Нацгвардії "Хартія".

Зазначимо, "Хартія" є першим добровольчим батальйоном Харкова, входить до 127-ї бригади територіальної оборони. Його на початку великої війни очолив харківський бізнесмен Всеволод Кожемяко. До складу батальйону увійшли високопрофесійні та дисципліновані добровольці. Вони об'єдналися, щоб допомогти Збройним силам України протистояти російським окупантам.

У квітні-травні 2022 року "Хартія" брала участь у звільненні Руської Лозової. Під час контрнаступу у Харківській області "Хартія" разом з українською армією гнала ворога за межі українського кордону. У листопаді 2022 року батальйон перебував на Луганщині, взимку передислокувався на Бахмутський напрямок.

Ігор Облєнський - колишній командир батальйону Бригади швидкого реагування Нацгвардії, підполковник, під час повномасштабної війни отримав від Володимира Зеленського орден "За мужність" III ступеню.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.