Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харкову подарують старенькі чеські тролейбуси та автобуси

Фото: Plzeňské trolejbusy
Увесь транспорт — низькопідлоговий.

Транспортний парк Харкова поповнять два тролейбуси та кілька автобусів. 

Чеське місто Пльзень і його транспортні підприємства підтримають оновлення міського транспорту в Харкові, повідомили на мІсцевому сайті.

Найближчим часом списані вагони не продаватимуть, а передадуть для майбутніх потреб українських міст. Кілька пльзеньських автобусів і тролейбусів відправляться до Харкова. Йдеться про тролейбуси Škoda 24 Tr №501 (знятий з експлуатації в листопаді 2021 року) і 24 Tr №507, останній все ще регулярно курсує у Пльзені. Про те, що на №507 чекає друга експлуатація в Україні, спостережливих пасажирів інформує тримовне оголошення в одному з рекламних боксів у салоні "рогатого". 

Фото: Plzeňské trolejbusy
Фото: Plzeňské trolejbusy

Із вересня 2017 року по Харкову курсують вісім тролейбусів родом із Пльзня — 14 Tr і 15 Tr (реєстр. №407, 409, 433 та далі №466, 468, 469, 472 і 478).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю в центрі Харкова закриють для проїзду до жовтня

За даними сайту про транспорт в Україні AllTransUA, також серед техніки — кілька трьохвісних автобусів Solaris Urbino 15 і зічленованих Urbino 18, тощо. Техніка вироблена у середині 2000-х років, низькопідлогова і в непоганому технічному стані.

Фото: Zdeněk Kresa
Фото: Zdeněk Kresa

Зазвичай транспорт з Пльзені продавався далі до інших систем, але навесні у місті прийняли рішення, що наразі техніка, котра виводитиметься з експлуатації, буде зарезервована для потреб українських міст.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що чеське місто Брно передасть Харкову два трамваї Т3 (Tatra) і шість тролейбусів 14Tr (Skoda)

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.