Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харкову нададуть термоковдри та обігрівачі

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У місті планують створити центри обігріву.

Міжнародні організації та фонди допомагають Харкову під час війни.

Організація DRC планує надати Харкову обігрівачі та термоковдри. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на зустріч мера Харкова Ігоря Терехова з представниками організацій та міжнародних фондів.

"Регіональний менеджер організації DRC Джуліано Персью повідомив, що в Харкові планується відкрити офіс організації. У її планах — надати місту обігрівачі, термоковдри, допомогти створити центри обігріву, надати місту фінансову допомогу на відновлювальні роботи, а громадянам — персональну психологічну підтримку та реабілітацію", — розповіли у міськраді.

За інформацією міськради, є організації, які можуть взяти участь у заміні вікон, ремонті шкіл, а також наданні людям щомісячної матеріальної допомоги у розмірі 2200 гривень (протягом трьох місяців).

"Допомогу зможуть отримати до 5000 людей, які цього потребують", — пояснили у міськраді.

Як розповіли у Харківській міській раді, 21 вересня була друга така зустріч мера Харкова з представниками організації Shelter Cluster та іншими міжнародними фондами, які координують роботу з відновлення житла та допомоги мешканцям Харкова.

На першій зустрічі 17 серпня створили таблицю з інформацією про необхідні товари, потреби колективних центрів та проведення ремонтів у пошкоджених будинках. За цей час міжнародні фонди надали Харкову 25 фур з ремонтними комплектами для багатоповерхівок і шкіл та непродовольчими наборами.

Як писав KHARKIV Today, у деокупованих населених пунктах Харківської області, де поки що відсутнє електропостачання, створюють резервний запас обладнання та палива для альтернативних джерел енергії. Також виготовляють та закупають засоби індивідуального обігріву для жителів громад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.