Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для мешканців деокупованих громад Харківщини закуповують обігрівачі

Фото: Андрей Мариенко/KHARKIV Today  
Опалювальний сезон має розпочатися менше ніж через місяць.

На звільнених територіях іще триває розмінування. 

Попри обстріли та бойові дії, роботи з підготовки Харківщини до зими йдуть за планом. Про це 21 вересня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Наразі житловий фонд області готовий до опалювального сезону на 89%, теплове господарство — на 80,3%, об'єкти соціальної сфери — на 64%, водопровідно-каналізаційне господарство — на 81,9 %. Тривають відновлювальні роботи на об'єктах, що постраждали внаслідок бойових дій", — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готуємось до екстриму. Як пережити зиму в Харкові та області?

Найшвидше готуються до зими комунальники із західних районів, Богодухівського та Красноградського, де немає бойових дій. На деокупованих територіях області ситуація з підготовкою до зими складніша. В Куп’янському, Ізюмському районах та частині Чугуївського району триває розмінування, вивчається пошкодження критичної інфраструктури.

"У деокупованих населених пунктах області, де поки що відсутнє електропостачання, створюють резервний запас обладнання та палива для альтернативних джерел енергії. Також виготовляють та закупають засоби індивідуального обігріву для жителів громад. Робимо все можливе, щоб мешканці усіх районів Харківщини мали взимку тепло", — поінформував голова Харківської ОВА.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.