Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харкову дали 70 мільйонів гривень на відбудову ТЕЦ

Фото: Харківська міська рада
Руйнувань на ТЕЦ-3 зазнали будівля котлотурбінного цеху та енергетичне обладнання.

Профільний міністр вважає, що це допоможе відновити теплопостачання, щоб своєчасно почати та пройти опалювальний період. 

Уряд виділив 70 мільйонів гривень на відбудову пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів ТЕЦ-3 . Це гроші з резервного фонду державного бюджету. Відповідне розпорядження Кабінет міністрів прийняв на засіданні 27 вересня.

"Ворог усе активніше тероризує українців, умисно обстрілюючи об’єкти теплопостачання та іншу цивільну інфраструктуру. Місто-герой Харків зазнає постійних обстрілів. Але місто не здається і тримає фронт, а держава йому в цьому допомагає. Зокрема, уряд виділив 70 мільйонів гривень на відбудову пошкодженої ворогом ТЕЦ-3 КП "Харківські теплові мережі". Це дасть можливість відновити теплопостачання для містян та забезпечити своєчасний початок та стале проходження майбутнього опалювального періоду", — зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Унаслідок артилерійських та ракетних обстрілів ТЕЦ-3 зазнала значних пошкоджень. Зокрема, зруйновані будівля котлотурбінного цеху та енергетичне обладнання, пошкоджені парові котли, виведено з ладу електричне обладнання трансформаторної підстанції.

Для відбудови об’єкта вже є план ремонтно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, на початку серпня окупанти обстріляли ТЕЦ-3. За попередньою оцінкою, були завдані збитки на 60 мільйонів гривень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.