Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Обстріл ТЕЦ-3 у Харкові: збитки сягнули 60 мільйонів гривень

Фото: Харківська міська рада
По ТЕЦ-3 влучили дві російські ракети.

У Харкові ліквідують наслідки обстрілу російськими окупантами котельного відділення ТЕЦ-3.

За попередньою оцінкою, внаслідок удару по ТЕЦ-3 завдані збитки у розмірі 60 мільйонів гривень. Аби запустити станцію до початку опалювального сезону, відновлюватимуть систему керування, яка була зрізана через удар. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на заступника технічного директора комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Олексія Луку.

"Це мінімум коштів, необхідних для запуску станції під час опалювального сезону. Поки ж співробітники "ХТМ" з усіх районів міста щодня їздять на допомогу колегам з ТЕЦ-3, аби розібрати завали", — розповів Олексій Лука.

Як зазначив директор ТЕЦ-3 Ігор Тюпа, станція кілька тижнів перебувала на плановому ремонті, завдяки чому газопровід був порожнім. Це допомогло уникнути більш значних наслідків. Дві ракети влучили у кришу будівлі над першим та четвертим енергетичним котлом високого тиску.

За інформацією Харківської міської ради, ТЕЦ-3 була обстріляна у неділю 7 серпня.

Нагадаємо, голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про обстріл окупантами ТЕЦ-3 8 серпня. Він зазначив, що окупанти намагаються знищити якомога більше об'єктів критичної інфраструктури у Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.