Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харковом курсуватимуть чеські трамваї

Фото: Ігор Терехов
Вагони вийдуть на маршрути після того, як їх адаптують до нашої колії.

У Харків прибула перша партія трамвайних вагонів із міста Пльзень (Чехія). 

Наразі партію із чотирьох високопольних трамвайних вагонів розвантажують. Наступна партія має приїхати до міста у середу 18 жовтня. Вона складатиметься із п'яти трамвайних вагонів. Проте їх одразу не запустять на маршрути, оскільки їх транспорт потрібно підвести під розміри колії. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській міськраді не виключають повернення плати за проїзд у транспорті

"Усі отримані трамваї вийдуть на маршрути, щойно адаптуємо їх під ширину нашої колії. Дякую народу Чехії за підтримку і допомогу Харкову!", — зазначив Терехов.

У салоні трамвая є 23 сидячих місця. Загальна місткість складає 186 пасажирів. Трамваї планують запустити на найбільш завантажених маршрутах. Завдяки цьому можна буде знизити інтервали руху електротранспорту.

На сьогодні Харковом ходять 20 чеських трамваїв. Їх подарувала Прага минулого року.

Нагадаємо, усього місто Плзень подарує Харкову дев'ять трамваїв. Там відмовилися від високопідлогових трамваїв Tatra T3 і перейшли на низькопідлоговий громадський транспорт. Поки частина високопідлогових трамваїв продовжуватиме курсувати. Трамваї, які зняли з маршрутів, вирішили передати Харкову.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.