Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янина, який намагався підпалити колишню дівчину, засудили до 11 років

Фото: Харківська обласна прокуратура
Суд виніс вирок 30-річному чоловікові.

Чоловік намагався підпалити дівчину через відмову у стосунках.

Октябрський районний суд Полтави оголосив вирок 30-річному жителю Харкова, який намагався підпалити колишню дівчину. Чоловіка визнали винним. Його засудили до 11 років тюрми.

Відомо, що 19 лютого 2022 року чоловік прийшов до магазину на Салтівці, де працювала продавчинею його 23-річна колишня дівчина. За деякий час до цього вона повідомила йому про розрив. Обурений відмовою, він вирішив підпалити її. Дівчині вдалося врятуватися. Коли вона вибігла через запасний вихід, чоловік викрав з каси магазину гроші та втік.

"Обурений чоловік попросив продати йому цигарки, і коли продавчиня підійшла до нього ближче, облив її легкозаймистою рідиною. Потім підпалив папірці, які приніс із собою, і став їх кидати у колишню кохану, щоб на ній спалахнув одяг. Однак дівчині вдалося сховатися за стійку з товаром, і тоді чоловік підпалив пакет, що лежить на підлозі, внаслідок чого прилавок спалахнув. Дівчина вчасно змогла вибігти через запасний вихід, про який зловмисник не знав, чим зберегла своє життя", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

У суді обвинувачений визнав провину частково і заявив, що не збирався вбивати жінку.

Чоловіка визнали за ст. 115, ст. 194 і ст. 185 (закінчені замахи на умисне вбивство, пошкодження майна шляхом підпалу та крадіжка) кримінального кодексу України. Вирок суду набуде сили після того, як пройде час на подання апеляції.

з

Як писав KHARKIV Today, затримали чоловіка, який хотів підпалити колишню кохану, 22 лютого 2022 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.