Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин залишив сусідів без газу

Фото: "Харківміськгаз"
Чоловік заповнив систему водою.

Внутрішня газова мережа була заповнена водою.

Житель триповерхового будинку, розташованого у Слобідському районі Харкова, втрутився у роботу газової системи. Унаслідок цього без газопостачання залишилися 18 квартир. Про це повідомили у компанії "Харківміськгаз".

"Спроба самотужки замінити газову колонку завершилася тим, що порушник переплутав труби та замість газопроводу під'єднав водопровід, наразивши на небезпеку не лише себе, а й жителів триповерхівки", — розповіли у "Харківміськгазі".

Співробітники газової компанії ліквідували наслідки втручання у газову систему, злили воду з газопроводів, після чого провели обстеження усієї внутрішньої системи газопостачання будинку, зокрема лічильники й інше газове обладнання у квартирах. Газопостачання відновили.

Порушнику виписали штраф і від'єднали від газопостачання. Мешканцям Харкова нагадали про заборону втручатися у роботу газових мереж.

"Категорично заборонено самостійно втручатися в роботу газових мереж. Проводити заміну, ремонт встановлення або перенесення газового обладнання мають право лише кваліфіковані спеціалісти, які мають дозвіл на виконання газонебезпечних робіт", — зазначили у "Харківміськгазі".

газ
Фото: "Харківміськгаз"
газ
Фото: "Харківміськгаз"

Як писав KHARKIV Today, 43-річний харків'янин поцупив три секції котла та частини колектора вагою пів тонни, що належать комунальному підприємству "Харківські теплові мережі". Майно знаходилося на території котельні у Новобаварському районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.