Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин став тимчасово виконуючим обов'язки голови митної служби

Фото: Державна митна служба України
Звягінцев багато років працює на держпосадах.

Тимчасового голову обрали після звільнення керівництва митниці.

1 лютого на засіданні Кабінету міністрів України ухвалили рішення про призначення тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної митної служби України Сергія Звягінцева. Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Тимчасово покладено виконання обов'язків голови Державної митної служби України на Звягінцева Сергія Борисовича", — написав Мельничук у своєму Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський звільнив відповідального за регіони заступника голови ОП

Зазначимо, Сергій Звягінцев народився у 1978 році в Харкові. На сайті Державної митної служби України вказано, що у Звягінцева є три вищих освіти у сферах економіки та права. Він є магістром міжнародного менеджменту. Має досвід у підприємництві.

Із 2001 по 2015 рік обіймав посади у Міністерстві економіки України. Зокрема, був провідним спеціалістом, начальником відділу організаційного забезпечення розвитку зовнішньоекономічної політики, директором департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі.

У лютому 2022 року Звягінцева призначили виконуючим обов'язки голови Держслужби морського та річкового транспорту України, за п'ять місяців — головою. У січні 2021 року Звягінцев обійняв посаду заступника голови Державної митної служби України.

зв
Фото: Державна митна служба України

Нагадаємо, 1 лютого Кабінет міністрів України виконуючого обов'язки голови Державної митної служби України В'ячеслава Демченка та його заступника Олександра Шуцького. Крім того, від виконання повноважень відсторонили заступника голови Державної митної служби Руслана Черкасського, щодо нього порушили дисциплінарне провадження.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.