Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин підняв на найвищій точці Північної Америки прапор України на честь нацгвардійців

Фото: Нацгвардия
Євген Старосельський на горі Деналі.

На вершину альпініст дістався за вісім днів.

2 червня о 18:00 харківський альпініст Євген Старосельський зійшов на найвищу точку Північної Америки — гору Деналі, і підняв український прапор на честь нагвардійців. Про це повідомили у Східному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України.

"Від останнього табору на висоті 5300 метрів підйом на вершину зайняв 8,5 години, вгору з моменту прильоту на льодовик до вершини — 8 днів. А спуск взагалі виявився швидкісним: з висоти 5300 метрів до табору на 2200 метрів "промайнули" за 21 годину, подолавши відстань у 13 миль із 35-кілограмовим рюкзаком за плечима, дорогою організовували страховку", — розповів Євген Старосельський.

ал
Євген Старосельський. Фото: Нацгвардія

Висота гори Деналі складає 6190 метрів. Гора вважається найвищою вершиною Північної Америки. Як пояснили у Нацгвардії, зазвичай сходження на цю гору займає близько трьох тижнів, два з них у зоні льодовиків.

Як писав KHARKIV Today, 19 квітня у Маріуполі загинув член Харківського обласного клубу альпіністів Дмитро Кочетков, який захищав "Азовсталь". Дмитру Кочеткову було 42 роки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.