Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни вкрали із заводу танкові двигуни і хотіли передати їх окупантам

Фото: Харьковская областная прокуратура
Запчастини зберігали у підпільній схованці.

Харківські зловмисники вкрали на оборонному підприємстві 19 танкових двигунів і планували передати їх російським військовим.

Співробітники СБУ викрили злочинців, які крали запчастини для окупантів. 61-річний житель Харкова облаштував схованку, у якій ховав 19 танкових двигунів марки 5ТДФА та інші комплектуючі. Їх би вистачило для ремонту половини танкового батальйону. Чоловік украв їх за допомогою співробітників місцевих підприємств військово-промислового комплексу. Загальна вартість запчастин — 1,5 мільйона доларів.

"За інформацією СБУ, агрегати планувалося передати військам Росії у разі їх проникнення до Харкова. Двигунами цієї модифікації все ще комплектуються російські танки Т-64. На українські танки такого компонування з початку 2000-х років встановлюють модернізовані двигуни більшої потужності", — розповів спікер СБУ Артем Дехтяренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителька Харківської області через брата здавала позиції української армії

Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ст. 111 ККУ (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисникам загрожує тюремний термін — від 15 років до довічного ув'язнення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.