Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни продовжують повідомляти до поліції про порушення на виборах мера і після дня голосування

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Загалом у поліції зареєстрували 71 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Повідомлення про порушення виборчого законодавства продовжують надходити до поліції і після дня голосування.

Станом на 12:00 з півночі першого листопада  поліція зареєструвала дев'ять повідомлень про порушення виборчого законодавства. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області.

Станом на 00:00 1 листопада  правоохоронці зареєстрували 71 інформацію про виявлені порушення чинного законодавства, відкрили три кримінальні провадження через порушення на виборах та склали один адміністративний протокол. Це — два кримінальні провадження за ч. 1 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права) та одне провадження за ч. 1 ст. 158-3 (фальсифікація, підробка, крадіжка, пошкодження чи знищення виборчої документації) Кримінального кодексу України.

Адмінпротокол складено за ст. 212-23 (пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ОПОРА" заявила про можливе перекидання голосів на виборах мера Харкова

Як писав KHARKIV Today, перше кримінальне провадження через порушення на виборах мера відкрили ввечері 31 жовтня. Представник громадської мережі "ОПОРА" заявив, що на виборчій дільниці на вулиці Олеся Гончара у Київському районі члени комісії поставили підписи на порожньому протоколі про підрахунок голосів.

Також поліція фіксувала некоректну інформацію у списку виборців, недопуск до голосування, порваний бюлетень, фотофіксацію на дільниці, спробу отримання бюлетеня за пенсійним посвідченням та перебування у кабіні для голосування двох осіб.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.