Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни можуть зареєструвати бізнес в "Дії"

Фото: "Дія"
Нова послуга доступна з 24 серпня.

Заява про реєстрацію фірми подається онлайн, її необхідно підписати електронним підписом.

24 серпня на порталі "Дія" запрацювала послуга автоматичної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

"Автореєстрація ТОВ — ще один крок до спрощення спілкування бізнесу із державою. Оскільки такі послуги мають бути простими та зручними. Вони заощаджують не тільки бюджетні гроші для держави, а й час для підприємців, який вони можуть витратити на розвиток власної справи", — сказав віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Для того, щоб зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно пройти авторизацію на порталі "Дія" та обрати відповідну послугу. Далі заповнюється заява на реєстрацію ТОВ, де вказуються всі необхідні дані. Після цього потрібно підписати заяву електронним підписом. Система автоматично сформує та надішле заяву на реєстрацію ТОВ.

Як пояснили у Міністерстві цифрової трансформації України, товариство з обмеженою відповідальністю зареєструють автоматично, якщо заява відповідатиме усім умовам, знайти їх можна за посиланням. Якщо заява не відповідатиме хоча б одній умові, реєстрацію проведуть за участю державного реєстратора онлайн протягом одного робочого дня.

Як писав KHARKIV Today, задля мобільності бізнесу в умовах воєнного стану з 1 вересня на порталі "Дія" запустять послугу "єВідрядження". Це — послуга, за допомогою якої підприємці можуть оформити відрядження за кордон.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.