Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни можуть перечекати блекаут у пунктах обігріву "Харківських тепломереж" (фото, відео)

Фото: КП "ХТМ"
Готуються 80 таких пунктів обігріву.

У пунктах обігріву "ХТМ" можна зігрітися, випити чай, зарядити телефон, залишитися на ніч тут не можна.

У Харкові готують 80 пунктів обігріву на об'єктах комунального підприємства "Харківські теплові мережі". В них можна зігрітися та зарядити телефон, однак для тривалого проживання та ночівлі вони не пристосовані. Пункти обігріву можна знайти за зеленою табличкою. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на директора КП "ХТМ" Олексія Луку.

"Для того, щоб потрапити до такого пункту обігріву, необхідно підійти до найближчого теплового пункту, де на дверях є зелена табличка з відповідним  написом. Персонал допоможе розміститися  і скористатися необхідними послугами. Людям у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння або тим, які перебувають під дією психотропних речовин, вхід до такого пункту заборонений", — розповіли у міськраді.

Як пояснили KHARKIV Today у КП "Харківській теплові мережі", адреси пунктів обігріву на об'єктах "ХТМ" не називають із питань безпеки. Знайти пункти мешканці можуть у центральних теплових пунктах у своїх районах.

Деякі пункти обігріву на об'єктах "Харківських тепломереж" уже приймали людей під час блекауту. В Основ'янському районі пункт обігріву обладнали у гаражі. Там утеплили металеві двері, закрили оглядову яму, встановили лави і буржуйки. Печі виготовили зі старої труби теплотраси, яку в цьому році замінили по вулиці Руставелі. У цьому пункті можуть вміститися 100 людей. Тут можна випити чай і зарядити гаджети. 

"Аварійні бригади чергують тут цілодобово. Питну воду в баках замінюють раз на три дні. Дрова підсушують на радіаторах центрального опалення. Буржуйки протоплюють у тестовому режимі — перевіряють тягу", — розповіли у "Харківських тепломережах".

Пункт обігріву у Новобаварській філії може прийняти до 60 людей. У ньому є невелика кухня, чай, печиво, засоби гігієни, генератор та автомобільний акумулятор, дерев'яні піддони.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові відкриють пункти обігріву "Теплий хаб".  Тут харків'яни зможуть зігрітися, отримати професійну психологічну допомогу та у випадку тривалої відсутності електроенергії підзарядити телефон. Такі пункти з'являться на Салтівці та у центрі міста.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.