Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка заплатить штраф за образу України її дітьми

Діти кидали паспорти на підлогу і казали: "Україна, спасибі, йди-но ти в .опу".

Жінку з трьома дітьми в аеропорту "Харків" не пустили на літак до Туреччини, і сім'я зіпсувала закордонні паспорти.

19 травня жінка з дітьми знову приїхала в аеропорт, і під час вильоту поліцейські вручили їй адміністративні протоколи за дрібне хуліганство і ухилення від нормального виховання дітей. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Днями в Харкові стався брутальний випадок — жінка з трьома дітьми влаштувала "перфоманс" із псуванням закордонних паспортів. Вона і її діти образливо висловлювалися на адресу держави України і кидали паспорти на землю, показуючи свою неповагу до документа українського громадянина", — пояснив Геращенко.

Прикордонники не випустили жінку і трьох дітей на відпочинок у Стамбул, тому що у них не було дозволу на виліт від батька, як того вимагає українське законодавство.

"Законодавство України прямо встановлює вимогу згоди батька або матері дітей на їх виїзд за межі України. Згоди батька серед представлених для прикордонного контролю документів не було. І тому прикордонники виконали свій обов'язок і не допустили порушення закону і правильно зробили", — повідомив Геращенко.

Друга спроба вильоту сім'ї з Харкова була успішною — виїзні документи на дітей були правильно оформлені. А поліція вручила жінці протокол за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство) і 184 КУпАП (ухилення від нормального виховання дітей).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.